architekt warszawa

Architekt Wojciech Majewski

oferta i kontakt

architekt wojciech majewski

Od 2007 roku prowadzę niezależną działalność projektową jako wolny strzelec. Ta niezależność pozwala mi na pełne zaangażowanie i kreatywne podejście do każdego tematu przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów projektu - ceny prac projektowych nie podbijają koszty dużego lokalu czy stałych pracowników. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym praca w kilku znanych warszawskich pracowniach architektonicznych pozwala mi podjąć się bardzo zróżnicowanych tematów, a współpraca z wypróbowanym zespołem architektów i specjalistów branżowych daje gwarancję rzetelnego opracowania projektu.

Moją wiodącą tematyką projektową są domy jednorodzinne, ze szczególnym akcentem na rozbudowy i przebudowy domów istniejących. Podejmuję się także projektowania niewielkiech budynków wielorodzinnych, biurowych i usługowych. Projektowym punktem wyjścia zawsze są dobrze określone potrzeby Inwestora i lokalny kontekst, które prowadzą do precyzyjego spełnienia wymogów w możliwie prostej formie budynku.

Działam na obszerze Warszawy i jej okolic. Dzięki coworkingowi korzystam z dużej i wygodnej przestrzeni wspólnego biura w śródmieściu Warszawy dokąd zapraszam na spotkania i prezentacje. Architekt Wojciech Majewski.

wybierz projekt

© awm architekt wojciech majewski 2012